Współpraca z klientem

Firma GIM-FIT zaprasza do współpracy.

1. Dzieci i młodzież (nauka pływania + gimnastyka korekcyjno- kompensacyjna)- klient indywidualny i masowy
2. Dorośli (nauka pływania + gimnastyka korekcyjno- kompensacyjna)-klient indywidualny i masowy
3. Seniorzy (nauka pływania + gimnastyka korekcyjno- kompensacyjna)-klient indywidualny i masowy
4. Grupa mieszana wiekowo (dot. wyjazdów wakacyjnych)-klient masowy.
5. Osoby niepełnosprawne.

Prowadzimy zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne.
Osoby oraz podmioty, które będą mogły skorzystać z moich usług, nie będą miały żadnych ograniczeń. Oferta stworzona jest dla każdej grupy wiekowej, bez względu na płeć, rodzaj wady postawy ciała czy danej dysfunkcji a także stopień umiejętności pływackich.

Zaletą mojej oferty jest także innowacyjność, czyli gimnastyka korekcyjna w wodzie której głównymi plusami są; zmniejszenie napięcia mięśni i ich rozbudowa, woda daje dodatkowe odciążenie dzięki czemu ćwiczenia wykonuje się łatwiej, zmniejszenie dolegliwości bólowych, zwiększenie ruchomości w stawach, zwiększenie pojemności płuc, rozciągnięcie przykurczonych mięśni, zalecane przy wszelkich skrzywieniach kręgosłupa.
Centrum Rehabilitacji Rehamed wykonało w 2019 roku badania na terenie powiatu rzeszowskiego, z którego wynika ze z roku na rok coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Specjaliści z Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie twierdzą, że ponad 80 proc. polskich dzieci ma płaskostopie, koślawe kolana lub krzywy kręgosłup. Bardzo niepokojącą wiadomością jest to, iż coraz więcej osób zmaga się z otyłością, która prowadzi do wielkich problemów z prawidłową postawą czy kręgosłupem. „Na podstawie prowadzonych w Polsce badań nadwagę i otyłość ma obecnie 40 proc. osób w wieku 25-29 lat, 55 proc. osób w wieku 35-39 lat i ponad 65 proc. dla osób powyżej 50. roku życia” – twierdzi dr Janusz Dobosz z Narodowego Centrum Kondycji Fizycznej AWF w Warszawie. Jego zdaniem ogólnie można powiedzieć, że z nadmierną masą ciała zmaga się co drugi dorosły Polak. Przedstawione powyżej wyniki badań są mocno niepokojące. Świadczone przez moją firmę usługi idealnie wpasowują się w aktualne zapotrzebowanie jakim jest chęć poprawy zdrowia czy chęć nabywania dodatkowych umiejętności przez ludzi (jakim jest np. nauka pływania).