Pływanie

Pływanie dla dzieci i młodzieży

Jeżeli odczuwasz lęk przed wodą lub chcesz szybko i z dobrymi efektami nauczyć się pływać, lub planujesz poprawić dotychczasową technikę pływania i skorygować błędy to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Jak pokazują statystyki, indywidualna nauka pływania jest najskuteczniejszą formą oswajania z wodą i zdobywania umiuejętności w zakresie różnych stylów pływackich.

Pływanie to wspaniała forma aktywności fizycznej, wskazana przede wszystkim dzieciom i młodzieży w fazie rozwoju. Pływanie doskonale wzmacnia mięśnie i odciąża kręgosłup, poprawiając jednocześnie samopoczucie i zdolność panowania nad oddechem. Większość ortopedów zaleca naukę pływania jako zapobieganie rozwojowi wad postawy.

Zajęcia w trakcie kursu pływania odbywają się w przyjaznej atmosferze. Dzieci i młodzież uczestniczącą w kursie uczymy pływać wszystkimi stylami pływackimi uwzględniając także skoki do wody czy naukę nawrotów.

Pływanie dla dorosłych

Pływanie to doskonała forma aktywności fizycznej dla osób w każdym wieku. W przypadku dorosłych odciąża kręgosłup, wzmacnia mięśnie, a także pozwala odstresować się po ciężkim dniu pracy. Jeśli nie nauczyłeś się pływać w dzieciństwie a twój styl pływania pozostawia wiele do życzenia, to zapraszamy.

Na naukę pływania nigdy nie jest za późno. Dlatego na lekcje pływania zapraszamy dorosłych, którzy chcą oswoić się z wodą i poznać najczęściej stosowane style pływania, by z powodzeniem skorzystać z nich w najbliższym sezonie kąpielowym. Na kursy zapraszamy również wszystkich zainteresowanych możliwością doskonalenia pływania.