Moje doświadczenie

Firma GIM-FIT zajmuje się dziedzinami związanymi ze sportem, turystyką i zdrowiem. Zdecydowałem się na taką działalność, ponieważ sport i zdrowy styl życia to moja pasja. Dodatkowo posiadam odpowiednie wykształcenie, doświadczenie oraz kwalifikacje do świadczenia każdej z tych usług. Od najmłodszych lat interesowałem się sportem i turystyką. Uprawiam wiele sportów, jak na przykład: pływanie, piłka nożna ,futsal, snowboard, muay thai. Miałem też przyjemność występować w pół profesjonalnej drużynie futsalowej Heiro Rzeszów.

Od zawsze uwielbiałem podróżować po Polsce oraz całej Europie, gdzie w hotelach nieraz natknąłem się na kierowników i rezydentów, dzięki czemu mogłem także zaobserwować jak wygląda ich praca. Posługuję się też językiem angielskim co otwiera też możliwości we współpracy z klientami innych narodowości. Wszystkie nabyte umiejętności czy obserwacje wyniesione z uprawiania sportów czy wyjazdów turystycznych zdecydowanie przydadzą się w podjętej działalności. Od 2010 roku prowadziłem przez działalność o bardzo podobnym profilu z dość dużym powodzeniem, skupiającą się głównie na gimnastyce korekcyjnej w przedszkolach publicznych w Rzeszowie, Czudcu, Głogowie Małopolskim i okolicach oraz na basenie w Jaśle. Przez wszystkie lata pracy prowadziłem zajęcia w ponad 40 przedszkolach. Byłem też pracownikiem różnych placówek czy firm prowadzących takie usługi.  Posiadam wszystkie kwalifikacje potrzebne do prowadzenia takiej działalności, które min. zdobyłem podczas studiów Wychowania Fizycznego z Gimnastyką Korekcyjna na Uniwersytecie Rzeszowskim.